جاده قدیم کرج – بعد از شیر پاستوریزه – خیابان فتح نهم – پلاک 42
021-62872
درباره شرکت لبنی کولاک
شرکت لبنی تولی کولاک با نیم قرن تجربه در تولید با کیفیت ترین محصولات لبنی

درباره ما

خامه قنادی ، مینارین قنادی و بستنی

تاریخچه کارخانه لبنی تولی کولاک تولید کننده 

 

 


سال 1347: شروع تولید بستنی

پایه اولیه کارخانه تولی کولاک با راه اندازی کارخانه تولید بستنی تهران در سال ۱۳۴۷ در خیابان سی متری جی شکل گرفت.در خانه قدیمی که با قیمت ۱۶۰۰۰ تومان توسط ۳ شریک خریداری و برای راه اندازی کارخانه تولید بستنی، بازسازی شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.


سال 1357: جابجایی محل تولید

تولیدی بستنی تهران به همت مدیریت توانمند خود، جناب آقای علیمرادی، روند توسعه 10 ساله خود را طی کرده تا در محل کنونی خود اولین ساختمان کارخانه صنعتی خود را جهت تولید انواع بستنی با کیفیت و کمیت بالاتر احداث نماید.

 


سال 1366: ثبت نام کارخانه تولی کولاک

در ادامه این روند توسعه و درست درآستانه یک دهه دیگر، جهت معرفی هرچه بیشتر محصولات خود، با ثبت نام کارخانه تولی کولاک در سال ۱۳۶۶ ، برنامه جدیدی را برای رشد بیشتر شروع کرد.


سال 1376: تولید خامه قنادی ، مینارین قنادی و بستنی

با تغییر شرایط بازار و تصمیم مدیران کارخانه و مجددا پس از ۱۰ سال تلاش همراه با تفکر ، در سال ۱۳۷۶، کارخانه تولی کولاک تولید بستنی را متوقف و محصول جدید خود – خامه قنادی کولاک – را وارد بازار نموده و از آن زمان تا کنون با دقت و وسواس بی نظیر در تولید محصول با کیفیت، سهم بالایی از بازار را در اختیار خود قرار داده است.


سال 1386: افزایش تولید خامه قنادی ، مینارین قنادی و بستنی

روند تلاش و توسعه ۱۰ ساله بار دیگر تکرار شده و نتیجه آن، راه اندازی کارخانه دوم شرکت تولی کولاک در سال ۱۳۸۶ در محل شهر قدس ( قعه حسن خان )، جهت تولید انواع خامه قنادی با کاربردهای مختلف گردید. تولد برند فراور در این سال در راستای اهداف توسعه محصول صورت گرفت.در کنار این روند توسعه و با نگاه آینده نگر مدیریت تولی کولاک و در جهت استفاده از تکنولوژی های روز برای تولید محصولات با کیفیت جهانی ، کارخانه اولیه مورد بازسازی قرار گرفت و در طول چهار سال کارخانه کنونی تولی کولاک با بالاترین استانداردها و بروز ترین تجهیزات ساخته شد.


سال 1398: راه همچنان ادامه دارد ...